Perimenopauza w pracy

Objawy zmiany menopauzalnej nie robią sobie przerwy od 9 do 17. Wiele kobiet zmaga się z nimi codziennie, w milczeniu. Bardzo często w poczuciu wstydu i obawy przed wyśmianiem. Wellbeing Twoich pracowników, to również edukacja i wsparcie w radzeniu sobie z objawami perimenopauzy.

Korzystając z wiedzy zdobytej na międzynarodowych kursach i szkoleniach oraz dostępnej dla mnie jako członkini Międzynarodowego Towarzystwa Menopauzy, przygotowałam autorski cykl warsztatów online, aby menopauza przestała być tabu w miejscu pracy.

Co mówią kobiety

Ponad 200 kobiet w wieku okołomenopauzalnym wzięło udział w moim badaniu nt. transformacji menopauzalnej i jej wpływu na pracę. Wyniki są jednoznaczne: kobiety zmagają się z objawami perimenopauzy w pracy i marzą o tym, żeby pracodawcy to dostrzegli. Możesz teraz pobrać kompletny raport z badania

.

81%

uważa, że objawy jakich doświadczają, wpływają na ich pracę

79%

stwierdziło, że pracodawcy nie mają świadomości, czego doświadcza kobieta w zmianie menopauzalnej

97,5%

kobiet odpowiedziało, że chciałyby otrzymać w miejscu pracy wsparcie w zakresie radzenia sobie z objawami

82,5%

zapytanych o wsparcie jakiego oczekują w miejscu pracy, odpowiedziało: wyrozumiałości

Jak możesz wspierać

=

Wprowadzając proste ułatwienia w miejscu pracy, jak np. możliwość regulowania temperatury w pomieszczeniach.

=

Umożliwiając dostęp do treści edukacyjnych – nie tylko dla kobiet – aby Twoja firma stała się miejscem przyjaznym dla współpracowników.

=

Budować empatyczne środowisko pracy, w którym zatrzymasz doświadczonych pracowników, na których Ci zależy.

=

Umożliwiać elastyczne godziny i miejsce pracy – uwierz mi, po nieprzespanej nocy z powodu ataku gorących potów, ostatnią rzeczą jaką chce się zrobić to wejście do zatłoczonego autobusu. Rozwiązaniem wtedy jest praca zdalna.

Oferta dla Twojej firmy

LICENCJONOWANE WARSZTATY ONLINE

Jako doświadczony szkoleniowiec, członkini Międzynarodowego Towarzystwa Menopauzy, coach menopauzy, specjalistka budowania odporności psychicznej – przygotowałam unikalną ofertę dla firm.

Nagrany cykl warsztatów online (6 modułów) poświęconych zmianie menopauzalnej. Kupujesz licencję z nieograniczoną możliwością odtwarzania i udostępniania w swojej organizacji.

DLACZEGO TAKA FORMUŁA

Menopauza i związane z nią zmiany nie należy do tematów, o których chętnie rozmawiamy podczas spotkań przy lunchu z kolegami z pracy. Podczas szkoleń stacjonarnych również. Trudno tu o otwartość i komfort. 

Dlatego właśnie, dbając o komfort Twoich pracowników, możesz dostarczyć im nagrania tematyczne, dzięki którym poczują, że temat jest dla Ciebie jako pracodawcy, ważny.

DARMOWA PRÓBKA WARSZTATÓW

Jeśli jesteś zainteresowany dostarczeniem swoim pracownikom unikalnej oferty wsparcia i chciałbyś otrzymać darmową próbkę nagranych warsztatów – napisz do mnie na info@menoguide.eu
Każda oferta wyceniana jest indywidualnie.

Chcesz poznać szczegóły mojej oferty – skontaktuj się ze mną emailowo 

Perimenopauza

Nowa perspektywa