Zróbmy to razem

 

Wspieram kobiety w okresie zmiany menopauzalnej – zarówno indywidualnie podczas spotkań 1-1, jak i w kameralnych programach grupowych oraz tworząc meno-pigułki poradnikowe i ebooki. Abyś mogła wybrać to, co najbardziej Ci w danym momencie odpowiada. Dzielę się wiedzą, którą nieustannie aktualizuję m.in. jako członkini Międzynarodowego Towarzystwa Menopauzy.

 

Z rozmów z kobietami, ale i z własnego doświadczenia wiem, jak zaskakujące  mogą być objawy perimenopauzy, kiedy budzisz się od boleśnie kołatającego serca, albo przy kolejnym ataku paniki myślisz, że tym razem na pewno umrzesz. Nie wariujesz, ani nie umierasz. Dojście do takich wniosków i ułożenie sobie wszystkiego na nowo, trochę mi zajęło.

A teraz chcę, żebyś Ty miała pewność, że nie jesteś z tym wszystkim sama! 

Co na Ciebie czeka

Spotkania 1-1

Rezerwujesz termin klikając w przycisk Umów się teraz - spotykamy się na 20m bezpłatnej, zapoznawczej rozmowie

Po tej rozmowie, otrzymujesz ode mnie krótką ankietę, dzięki której doprecyzowujemy obszary naszej pracy

Jako coach menopauzy jestem po to aby wspólnie znaleźć najlepszą dla Ciebie drogę przez zmianę menopauzalną

Każde spotkanie trwa 50 minut i kosztuje 250 zł - płatne z góry (tylko opłacone spotkanie gwarantuje, że się odbędzie). Zwykle umawiamy się na cykl 3-4, ale czasem wystarczy jedno.

Wspieram Cię w pozbyciu się ograniczających przekonań natemat drugiej połówki życia i okresu menopauzalnego, abyś mogła w pełni cieszyć się tym czasem

Dzielę się z Tobą najnowszą wiedzą opartą o badania, do jakiej mam dostęp jako członkini Międzynarodowego Towarzystwa Menopauzy

Jako certyfikowana doradczyni ds. zdrowego snu pomagam wypracować Ci nawyki i odzyskać dobry sen

To Ty decydujesz, o czym rozmawiamy i w czym mogę Ci pomóc jako Twoja przewodniczka po zmianie menopauzalnej. Martwi Cię spadek libido, problemy ze snem, nie umiesz poradzić sobie z złym nastawieniem do starzenia, przestałaś lubić swoje ciało, myślisz, że co najlepsze już za Tobą – kliknij w Umów się teraz – wspólnie wytyczymy nową ścieżkę. Bo nie jesteś sama! 

Programy Grupowe

Kameralne spotkania online w grupie max. 12 osób

Komfortowe miejsce spotkań, gdzie w kobiecym gronie możesz zadać pytania, których nie zadasz nigdzie indziej

Wymiana doświadczeń i budowanie swojej wioski kobiet na drugą połowę życia

Praca nad 4 najważniejszymi obszarami zmiany menopauzalnej

Rozmawiamy o nastawieniu do zmiany

Sprawdzamy jakie mamy najbliższe relacje i czy nasze otoczenie wspiera nas w zmianie

Badamy potrzeby i przekonania

Dyskutujemy o odwadze do zmian i jak przestać czekać na idealny moment, żeby zacząć realizować marzenia i plany

Produkty wspierające

Seria ebooków nt. zmiany menopauzalnej, syndromu pustego gniazda, zmiany zawodowej i życiowej

Karty do pracy z własną sensualnością

Journale z ćwiczeniami i pytaniami coachingowymi do pracy własnej

Pigułki wiedzy w formie krótkich video

Poradniki nt. pielęgnacji, automasażu twarzy i wiele innych

Menopauza to temat, który – choć nie pojawia się znienacka – to jednak niejednokrotnie zaskakuje. Że jak? Że to JUŻ? Że to czas na mnie? I niby cośtam o niej wiemy, ale gdy przyjdzie co do czego, to pojawia się milion pytań i wątpliwości.

No i wtedy warto trafić do Kingi, bo ona jasnym i prostym językiem przekazuje multum wiedzy, która pomoże ten wariacki okres przejść. Od informacji o perimenopauzie, przez rekomendacje działania przy różnych obajwach, tipy jak dbać o „podupadające” ciało i cerę (a także nastrój), po informacje, jak rozmawiać z bliskimi (również z partnerem o seksie i libido), którzy mogą kompletnie nie rozumieć, co się z nami dzieje. W każdym razie to rewelacyjne źródło rzetelnych i tak zwyczajnie, jak w babskiej rozmowie, przekazywanych informacji.

Ania

W tych czasach ciągle mówi się za mało o premenopauzie i menopauzie a temat jest ważny i potrzebny. Jako kobieta w wieku 40+, dopóki nie spotkałam Kingi, nie zdawałam sobie sprawy z wielu powiązań między moim samopoczuciem a zaczynającą się premenopauzą.

To Kinga wprowadziła mnie w świat dojrzałych kobiet, świadomych swojego ciała, jego potrzeb, możliwości i ograniczeń. Rozmowy z nią były i są dla mnie bezcenne, dlatego z serca je polecam!

Kinga, dzięki Tobie przestałam wariować, bo to nie lekarz a Ty powiązałaą moje objawy z meno a ja nie mogłam znaleźć przyczyny. I w życiu do głowy by mi nie przyszło, że to meno!

Grażyna

Bardzo się cieszę, że w świecie, w którym o drugiej połowie życia kobiet mówi się tak mało trafiłam do Kingi.
Jej rzeczowe i bardzo pogłębione treści wsparte ciepłą i pełną pasji osobowością dały mi spokój i optymistyczną perspektywę na to, co czeka każdą z nas.
Druga połowa życia może być bardzo dobrym czasem jeśli tylko przyjmiemy ze zrozumieniem to, co nieuniknione i z radością to, co możemy jeszcze przeżyć.

Aneta

Nie przegap informacji o nowościach

Zapisz się na MenoGuide Newsletter

.