OBEJRZYJ DARMOWY WEBINAR 

Peri-co?!

czyli co każda kobieta 40+ powinna wiedzieć o perimenopauzie

ZOSTAW SWÓJ EMAIL I ODBIERZ DOSTĘP DO NAGRANIA JUŻ TERAZ

.

Czego dowiesz się na webinarze:

 

R

Czym (nie)jest perimenopauza

R

Uderzenia gorąca to wcale nie najczęstszy objaw zmian

R

Dlaczego zmienia się zapach ciała w perimenopauzie

R

Jak to jest z tym libido w wieku okołomenopauzalnym

R

Jeden "magiczny" składnik Twojego dobrostanu w tym etapie życia

R

Jak w super promocyjnej cenie kupić kurs online z pigułkami wiedzy nt. perimenopauzy

Cześć,

Jestem Kinga

Twoje wsparcie i przewodniczka w zmianie menopauzalnej. Kiedy jakiś czas temu myślałam, że wariuję, albo ewentualnie zaczyna mi się choroba Alzheimera – zaczęłam przekopywać się przez specjalistyczne strony z wynikami badań nt. zdrowia kobiet 40+, doznałam olśnienia. Nie umieram, ani nie jestem nieuleczalnie chora. Po prostu weszłam w wiek okołomenopauzalny. 

Tak urodziło się MenoGuide. Większość tych artykułów i badań była po angielsku – chciałam dzielić się z kobietami wiedzą jak zdobyłam. Bo okazało się, że takich wystraszonych i zdezorientowanych kobiet jest więcej. I nie jestem w tym sama. TY nie jesteś w tym sama!

Jako, że zanim coś powiem, sprawdzę parę razy, zostałam członkinią Międzynarodowego Towarzystwa Menopauzy, żeby mieć dostęp do najświeższej wiedzy. Ukończyłam tam kurs IMPART level 1 dla osób, które profesjonalnie chcą dzielić się wiedzą nt. menopauzy. W brytyjskim Newson Health skończyłam kurs Confidence in Menopause. Jestem konsultantką technik budowania odporności psychicznej i trenerką/ szkoleniowcem z dorobkiem kilkuset godzin w sali szkoleniowej. I drugie tyle przed okiem komputera kiedy prowadzę szkolenia online.

Co najczęściej usłyszysz o menopauzie 

To koniec kobiecości, teraz to już z górki. Urodziła dzieci, wychowała, może usunąć się w cień.

Kobieta w menopauzie staje się przezroczysta i nawet niech nie myśli o seksie 

Menopauza trwa latami i wyniszcza zdrowie kobiety.
To utrapienie życiowe.

A co, gdybym Ci powiedziała, że to wszystko nieprawda? Gdybym powiedziała, że to stereotypy rodem z czasów naszych matek i babek? Gdybym pokazała Ci dowody na to, że życie w zmianie menopauzalnej może być transformujące i pełne radości? W swojej pracy dzielę się informacjami opartymi o badania naukowe – ale i o doświadczenia moje i wielu kobiet.

 

 

Okres okołomenopauzalny to wielka zmiana – fizyczna i mentalna. A zmiana wymaga przygotowania i świadomości tego, co ze sobą niesie. Bo nowe wymaga nowego sposobu działania.

Sprawdź jak to zrobić.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

.